JAK KUPIĆ?

Zapraszamy do naszego salonu wystawienniczego i dowolnego testowania sprzedawanych przez naszą firmę maszyn hafciarskich.

Poniżej kilka zdjęć showroomu:
Wszelkie zapytania odnośnie zakupów prosimy dokonywać poprzez e-mail,lub telefonicznie 34 313-85-84 lub 601 41-59-80. Z przyjemnością Państwu doradzimy jaka maszyna bedzie dla Państwa najlepsza,w stosunku do potrzeb. Większość z maszyn prezentowanych na stronie posiadamy na stanie magazynowym,co upraszcza w znaczącym stopniu sprzedaż,instruktarz itp. Państwo oczywiście mogą sami przetestować każdą z maszyn przed zakupem.
W tym dziale przedstawiamy Państwu krótkie charakterystyki i parametry najpopularniejszych modeli maszyn hafciarskich.
tmefok1_duza
Model TMEF z komputerem typ IV-V. Uniwersalna maszyna hafciarska z maksymalnie 9 kolorami i średnią prędkością około 550 ściegów/min. Maszyna w wyposażeniu standardowym nie posiada automatycznego obcinanania nici. Ilość główek zależna od modelu od 8 do 24.
tmef2ok_duza
Model TMEF-H z komputerem typ I-II. Uniwersalna maszyna hafciarska z maksymalnie 9 kolorami i średnią prędkością około 600 ściegów/min. Maszyna standardowo wyposażona jest m.in. w automatyczne obcinanie nici oraz kontrolkę nici górnej. Ilośc główek zależna od modelu od 6 do 24.
tmegok_duza
Model TMEG z komputerem typ III. Uniwersalna maszyna hafciarska z maksymalnie 12 kolorami i średnią prędkością około 650 ściegów/min. Maszyna wyposażona jest w komputer z wbudowaną stacją dysku, automatyczne obcinanie nici oraz kontrolkę nici górnej. Ilość główek zależna od modelu od 8 do 24.

tmfdok3_duza
Model TMFD z komputerem typ I. Uniwersalna maszyna hafciarska z maksymalnie 12 kolorami i średnią prędkością około 650 ściegów/min. Maszyna wyposażona jest w komputer z wbudowaną stacją dysku, automatyczne obcinanie nici oraz kontrolkę nici górnej. Ilość główek zależna od modelu od 8 do 24.
tmfdduzebiala
Model TMEDC z komputerem typ I. Uniwersalna maszyna hafciarska z maksymalnie 12 kolorami i średnią prędkością około 850 ściegów/min. Maszyna wyposażona jest w komputer z wbudowaną stacją dysku, automatyczne obcinanie nici oraz kontrolkę nici górnej. Ilość główek zależna od modelu od 8 do 24.
fx800
Model TMFHXC z komputerem typ I. Uniwersalna maszyna hafciarska z maksymalnie 15 kolorami i średnią prędkością około 850 ściegów/min. Maszyna wyposażona jest w komputer z wbudowaną stacją dysku, automatyczne obcinanie nici oraz kontrolkę nici górnej. Ilość główek zależna od modelu od 1 do 8.