HAPPY HCD2-X1501

HAPPY HCD2-X1501


Hafciarka z ogromnym polem haftu 1200 mm x 400 mm!!! Jest to specjalna wersja modelu HCD-1501 i wyróżnia się przede wszystkim powiększonym polem haftu.
Maszyna idealnie nadaje się do wykonywania haftów liturgicznych, sztandarów, obrusów, firan, bordiury, ozdabiania materiału z beli itp. Doskonale wyszywa wszystkie ciężkie i trudne hafty złotą matalizowaną nicią, na gąbce itp.

 
 

Ze względu na ogromne pole haftu HAPPY HCD-X1501 zmienia się nieco wyposażenie standardowe maszyny. Oprócz podstawowego zestawu 8 tamborków dodatkowo dołączony jest blat i aluminiowa rama o polu haftu 120cmx40cm.
Wykonywanie haftu w tak dużym polu ma jedno ograniczenie - niższą prędkość wyszywania. Haft na zwykłych tamborkach można wykonywać z maksymalną prędkością 1000 s/min, a haft na dużej ramie wymaga prędkości do 850 s/min.
Pozostałe parametry maszyny, sposób obsługi, jakość haftu, możliwość zamontowania przyrządów do wszywania cekinów i sznurka, są identyczne z modelem HCD-1501.
Hafciarka HCD-X1501 o dużym polu może oczywiście wykonywać wszystkie typowe mniejsze hafty: w tamborkach płaskich i cylindrycznych, jak na przykład czapki.
Hafciarka HCD-X1501 z dużym, wygodnym blatem do haftowania w maksymalnym polu. Zalecane jest rozbudowanie stołu o zewnętrzna dostawki w celu zapobieżenia ewentualnym drganiom i zapewnienia optymalnych warunków do haftu.

Cennik - Maszyn Happy i akcesorii hafciarskich